Speed Dating – Night of Chances — Engineering

Speed Dating

Využi 10 minút strávených s lídrom firmy a diskutuj s ním o témach, ktoré ťa zaujímajú. Čo sa opýtaš a dozvieš je len na tebe.

Dr. Dietmar Weigt

ZF SLOVAKIA

Člen predstavenstva, Vedúci Shared Services na Slovensku a vedúci závodu Moduly tlmenia v Leviciach, ZF SLOVAKIA
 
Dr. Dietmar Weigt sa narodil v roku 1968 v Bonne v Nemecku. Je držiteľom titulu PhD. v odbore strojné inžinierstvo z univerzity v Bochume a titulu MBA z univerzít v St. Gallen a Aachene.
V koncerne ZF Friedrichhafen AG pracuje od roku 1999, pričom prešiel rôznymi pozíciami v oblasti výroby a technológie. Zodpovedal za plánovanie a rozbeh závodu v Leviciach. Na Slovensku žije a pracuje od roku 2007. Ženatý, 3 deti. Nadšenec elektronických prístrojov, fanúšik Schalke 04 a bývalý hráč stolného tenisu.

Viac informácii
Dohodni si kávu

p. Eric Reuting

Volkswagen

Člen predstavenstva, personálna oblasť, Volkswagen
 
Eric Reuting vyštudoval ekonómiu v rodnom meste Bochum. Titul MBA získal na Univerzite aplikovaných vied - Hogesschool v holandskej provincii Zeeland. V máji roku 1991 začal pracovať na oddelení pracovného manažmentu v spoločnosti Thyssen Guss, kde sa neskôr stal vedúcim oddelenia personálnej správy. Do koncernu Volkswagen nastúpil v roku 2006, keď začal pracovať na vedúcej pozícii oddelenia technického vývoja v Audi Neckarsulm. O tri roky neskôr sa stal vedúcim personálneho oddelenia závodu Volkswagen v meste Kassel. Personálnu oblasť v závode Volkswagen Slovakia začal viesť ako člen predstavenstva od 1. októbra 2013.

Viac informácii
Dohodni si kávu