Speed Dating – Night of Chances — Engineering

Speed Dating

Využi 10 minút strávených s lídrom firmy a diskutuj s ním o témach, ktoré ťa zaujímajú. Čo sa opýtaš a dozvieš je len na tebe.

Hlavné kolo prihlasovania na speed dating je už uzavreté. Pokiaľ máš silný záujem o kávu s niektorým z lídrov, pošli CV na: blanka.nohynkova@nexteria.sk

Dr. Dietmar Weigt

ZF SLOVAKIA

Člen predstavenstva, Vedúci Shared Services na Slovensku a vedúci závodu Moduly tlmenia v Leviciach, ZF SLOVAKIA
 
Dr. Dietmar Weigt sa narodil v roku 1968 v Bonne v Nemecku. Je držiteľom titulu PhD. v odbore strojné inžinierstvo z univerzity v Bochume a titulu MBA z univerzít v St. Gallen a Aachene.
V koncerne ZF Friedrichhafen AG pracuje od roku 1999, pričom prešiel rôznymi pozíciami v oblasti výroby a technológie. Zodpovedal za plánovanie a rozbeh závodu v Leviciach. Na Slovensku žije a pracuje od roku 2007. Ženatý, 3 deti. Nadšenec elektronických prístrojov, fanúšik Schalke 04 a bývalý hráč stolného tenisu.

Viac informácii
Dohodni si kávu

p. Eric Reuting

Volkswagen Slovakia

Člen predstavenstva, personálna oblasť, Volkswagen
 
Eric Reuting vyštudoval ekonómiu v rodnom meste Bochum. Titul MBA získal na Univerzite aplikovaných vied - Hogesschool v holandskej provincii Zeeland. V máji roku 1991 začal pracovať na oddelení pracovného manažmentu v spoločnosti Thyssen Guss, kde sa neskôr stal vedúcim oddelenia personálnej správy. Do koncernu Volkswagen nastúpil v roku 2006, keď začal pracovať na vedúcej pozícii oddelenia technického vývoja v Audi Neckarsulm. O tri roky neskôr sa stal vedúcim personálneho oddelenia závodu Volkswagen v meste Kassel. Personálnu oblasť v závode Volkswagen Slovakia začal viesť ako člen predstavenstva od 1. októbra 2013.

Viac informácii
Dohodni si kávu

Christian Classon

Jaguar Land Rover

Jaguar Land Rover Director - Bodyshop, Nitra
Christian has over 22 years of experience in the automotive industry, in manufacturing engineering and production functions. Before joining Jaguar Land Rover, Christian held various roles for a number of automotive companies, including Ford, Qoros and Tesla across the world, including Germany, Belgium, Spain, USA and China.

Viac informácii
Dohodni si kávu