Kúpiť lístok

Zatvoriť dialóg

Speed Dating

Využi 10 minút strávených s lídrom firmy a diskutuj s ním o témach, ktoré ťa zaujímajú. Čo sa opýtaš a dozvieš je len na tebe.

Počet miest na jednotlivom datingu je limitovaný a podmienený zaslaním tvojho CV po registrácii.

CV

Dr. Dietmar Weigt

ZF SLOVAKIA

Člen predstavenstva, Vedúci Shared Services na Slovensku a vedúci závodu Moduly tlmenia v Leviciach, ZF SLOVAKIA
 
Dr. Dietmar Weigt sa narodil v roku 1968 v Bonne v Nemecku. Je držiteľom titulu PhD. v odbore strojné inžinierstvo z univerzity v Bochume a titulu MBA z univerzít v St. Gallen a Aachene.
V koncerne ZF Friedrichhafen AG pracuje od roku 1999, pričom prešiel rôznymi pozíciami v oblasti výroby a technológie. Zodpovedal za plánovanie a rozbeh závodu v Leviciach. Na Slovensku žije a pracuje od roku 2007. Ženatý, 3 deti. Nadšenec elektronických prístrojov, fanúšik Schalke 04 a bývalý hráč stolného tenisu.

Viac informácií

p. Eric Reuting

Volkswagen Slovakia

Člen predstavenstva, personálna oblasť, Volkswagen
 
Eric Reuting vyštudoval ekonómiu v rodnom meste Bochum. Titul MBA získal na Univerzite aplikovaných vied - Hogesschool v holandskej provincii Zeeland. V máji roku 1991 začal pracovať na oddelení pracovného manažmentu v spoločnosti Thyssen Guss, kde sa neskôr stal vedúcim oddelenia personálnej správy. Do koncernu Volkswagen nastúpil v roku 2006, keď začal pracovať na vedúcej pozícii oddelenia technického vývoja v Audi Neckarsulm. O tri roky neskôr sa stal vedúcim personálneho oddelenia závodu Volkswagen v meste Kassel. Personálnu oblasť v závode Volkswagen Slovakia začal viesť ako člen predstavenstva od 1. októbra 2013.

Viac informácií

Christian Classon

Jaguar Land Rover

Net

Jaguar Land Rover Director - Bodyshop, Nitra
Christian has over 22 years of experience in the automotive industry, in manufacturing engineering and production functions. Before joining Jaguar Land Rover, Christian held various roles for a number of automotive companies, including Ford, Qoros and Tesla across the world, including Germany, Belgium, Spain, USA and China.

Viac informácií

Nadchádzajúce udalosti

Jar 2018

Night of Chances Technology Bratislava

Bratislava

Jar 2018

Night of Chances Engineering Bratislava

Bratislava

18.4. 2018

Night of Chances Technology Praha

ČVUT, Praha