Speed Dating – Night of Chances — Technology

Speed dating

Využi 10 minút strávených s lídrom firmy a diskutuj s ním o témach, ktoré ťa zaujímajú. Čo sa opýtaš a dozvieš je len na tebe.

Hlavné kolo prihlasovania na speed dating je už uzavreté. Pokiaľ máš silný záujem o kávu s niektorým z lídrov, pošli CV na: blanka.nohynkova@nexteria.sk

Michal Štencl

CEO Sygic

Michal Štencl je predseda predstavenstva, riaditeľ a spolumajiteľ spoločnosti Sygic. Je držiteľom ocenenia podnikateľ roka 2009 a držiteľom Krištáľového krídla za rok 2012 v kategórii hospodárstvo. Vyštudoval Ekonomickú univerzitu v Bratislave. Spoločnosť Sygic, ktorú založil ako 25 ročný, sa venuje navigačným aplikáciám pre Android, iOS a Windows Phone.

Viac informácii
Dohodni si kávu

Maroš Čuchta

Riaditeľ tech. centra Accenture

Čoskoro doplníme

Viac informácii
Dohodni si kávu

Vladimír Matouš

CIO Tatra banka

Vladimír Matouš je členom predstavenstva Tatra banky zodpovedným za prevádzku a rozvoj IT prostredia. V Tatra banke a zároveň aj v predstavenstve pôsobí od roku 2010. Vyštudoval fyziku, po škole sa venoval riadeniu projektov CRM, bankových systémov alebo outsourcingu.

Viac informácii
Dohodni si kávu

Jozef Matula

CTO IBL Software Engineering

Jozef Matula je šéfom sekcie technológií v spoločnosti IBL Software Engineering a zodpovedá za rozvoj a inováciu jej produktov. Vyštudoval softérové inžinierstvo na Technickej univerzite v Košiciach. Od roku 2003 spoznáva nezvyčajný svet IT v oblasti meteorológie, svet počasia nepoznajúci hranice štátov, v ktorom slovo "cloud" má trochu iný význam a v ktorom stretnete siete staršie ako Internet a na druhý deň spracúvate terabajty dát zo superpočítača.
Aj keď je v srdci programátorom, ktorý vie myslieť ako počítač, a pre ktorého technický problém je výzva, v posledných rokoch sa hlavne spolupodieľa na aplikácii technológii spoločnosti popredným svetovým meteorologickým inštitúciám.

Viac informácii
Dohodni si kávu

Juraj Malcho

CTO ESET

Juraj Malcho je technologickým riaditeľom v ESETe od roku 2017. Juraj má viac ako 10 ročnú prax v odvetví internetovej bezpečnosti a je expertom v oblasti reverzného inžinierstva. V ESETe pôsobí od roku 2004 a vďaka svojmu výskumu v oblasti detekcie a prevencie hrozieb a malwaru si získal medzinárodné uznanie a členstvo vo viacerých výskumných skupinách ako CARO, IEEE ICSG, AMTSO a ďalších.

Viac informácii
Dohodni si kávu

Désirée Kleemann

IT Recruiter Adidas Group

Désirée has been working for adidas since 2013. She started her career as intern and afterwards she became working student. After her graduation in 2015, she joined the Talent Acquisition Team at the adidas headquarter in Germany and currently, she is working as recruiter for IT. She loves working in an international and dynamic environment such as adidas. In her free time, she enjoys playing tennis and CrossFit.

Viac informácii
Dohodni si kávu

Martin Kováčik

vedúci AM IT Application Development Swiss Re

Martin Kováčik je vedúcim AM IT Application Development od roku 2016. Martin vyštudoval softwarové inžinierstvo na Technickej Univerzite v Bratislave. V Swiss Re posobí 9 rokov. So svojím globálnym teamom zodpovedá za vývoj riešení podporujucich investičný process a Asset Liability Matching. Zaroveň sa podieľa na transformačných iniciativach v spoločnosti so zameraním na použitie DevOps princípov, technologií a Agile frameworkov.

Viac informácii
Martin Kováčik Dohodni si kávu

Gabriel Galgoci

Director Client Network Operations Management & Slovakia Country General Manager AT&T

Gabriel Galgoci je úspešný profesionál z oblasti IT technologií s celosvetovými skúsenosťami v riadení dodávania telekomunikačných služieb. V AT&T začínal v 1999 ako project manager pre Slovenskú pobočku. Počas svojej kariery vystriedal sériu managerskych pozícií, a to všetko ho postupne doviedlo k získaniu k certifikátu Project Management - Master Certification zo Stevenovho Inštitútu Technológií v Spojených štátoch.

Viac informácii
Dohodni si kávu